رپورتاژ کالا

ریموت دوربین دار پرایدی – ریموت کنترل با دوربین مخفی

ریموت دوربین دار پرایدی یک ریموت کنترل با دوربین مخفی پر‌قدرت است که قابلیت فیلم‌برداری و عکس‌برداری با رزولوشن بالایی دارد. ریموت دوربین‌دار پرایدی یک دزدگیر خودرو، با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه میکرو‌ اس‌دی است. دوربین تعبیه شده در این جاسوئیچی بسیار ماهرانه جاسازی شده و نمی‌توان پی برد که این دستگاه یک دوربین مخفی حرفه‌ای را به همراه دارد.

ریموت کنترل با دوربین مخفی

وقتی صحبت از امنیت خودرو‌های شخصی در میان است، به هیچ وجه نمی‌توان به یک ریموت و دزدگیر پرایدی زیبا و خوش دست که یک لنز بسیار ریز و مخفی با قابلیت فیلم‌برداری و عکس‌برداری در ابعاد یک جاسوئیچی زیبا دارد نه گفت. چرا‌که این دوربین مخفی وظیفه نگهبانی تمام وقت از اتومبیل را بر عهده می‌گیرد.

تعبیه یک دوربین فیلم‌برداری مخفی در دزدگیر ماشین آن هم با ظاهر فوق‌العاده شیک و زیبا به طوری که هر کسی با دیدن آن تصور خواهد کرد که با یک ریموت ماشین ساده یا همان چیزی که اصطلاحاً به آن دزدگیر می‌گویند روبرو‌ست، زیرا به هیچ عنوان از شکل ظاهری آن نمی‌توان پی برد که این دستگاه یک دوربین مخفی حرفه‌ای است

ریموت دوربین دار پرایدی - ریموت کنترل با دوربین مخفی
ریموت دوربین دار پرایدی – ریموت کنترل با دوربین مخفی

چرا‌که با توجه به نمای کلی ریموت و طرز قرار گرفتن دکمه‌ها (که دارای چهار دکمه برای کنترل فیلم‌برداری یا عکاسی است) و حتی حساسیت‌شان نسبت به فشار نمی‌توان پی برد که این دستگاه یک دوربین مخفی حرفه‌ای را با خود حمل می‌کند. لنز پر قدرتی که ماهرانه در آن جاسازی شده به راحتی در همه جا و تنها با یک دکمه فعال می‌شود. دوربین این ریموت دارای ابعاد ۱ × ۳ × ۵ سانتی‌متر و فرمت فیلم‌برداری AVI و عکس‌برداری JPEG است و به راحتی به کامپیوتر متصل می‌شود.

این ریموت کنترل پرایدی دارای باتری قوی ۳/۷ ولت و ۲۸۰ میلی‌آمپر است که توانایی نگه داشتن شارژ به صورت طولانی مدت را دارد.

ریموت دوربین دار پرایدی - ریموت کنترل با دوربین مخفی
ریموت دوربین دار پرایدی – ریموت کنترل با دوربین مخفی

نکته مهم درباره حافظه (Memory) جاسوئیچی دوربین‌دار

ویژگی خاص و مهم دوربین ریموت ماشین پرایدی در این است که به جای آنکه دارای حافظه داخلی باشد، دارای شکاف حافظه میکرو اس‌دی (Micro SD Memory) است که می‌توان رم را به طور جداگانه به آن وصل کرد. این مزیت زمانی نمایان می‌شود که پی ببریم جنس حافظه‌های فلش از نوع نیمه رسانا بوده و در مقابل نوسانات برق، رطوبت و سایر شرایط محیطی آسیب‌پذیر هستند. به همین دلیل دستگاه‌هایی که در آن‌ها حافظه داخلی غیر قابل تعویض تعبیه شده در صورت خراب شدن رم داخلی‌شان غیر قابل استفاده می‌شوند.

مشخصات فنی ریموت دوربین دار

  • ابعاد: ۱ × ۳ × ۵ سانتی‌متر
  • دارای چهار دکمه برای کنترل فیلم‌برداری یا عکاسی
  • پشتیبانی از حافظه میکرو اس‌دی (Micro SD Memory)
  • اتصال به کامپیوتر: پورت یو‌اس‌بی (USB Port)
  • فرمت فیلم‌برداری: AVI
  • فرمت عکس‌برداری: JPEG
  • رزولوشن فیلم ۷۲۰ × ۴۸۰
  • رزولوشن عکس ۱۲۸۰ × ۱۰۲۴
  • باتری ۳/۷ ولت ۲۸۰ میلی‌آمپر
ریموت دوربین دار پرایدی - ریموت کنترل با دوربین مخفی
ریموت دوربین دار پرایدی – ریموت کنترل با دوربین مخفی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا