رپورتاژ کالا

بخارشور آکوویتا آروماتیک (ecovitta) -قدرتمندترین دستگاه بخارشوی جهان

بخارشور آکوویتا آروماتیک نسل جدیدی از سری بخارشوی‌های این برند است که هم دارای خاصیت تمیز‌کنندگی قدرتمند و هم ویژگی‌های خوشبوکنندگی و درمانی است. بخارشوی اکوویتا آروماتیک با استفاده از فشار بخار داغ خشک بدون استفاده از هیچ مواد آلاینده‌ای سطوح مختلف را تمیز می‌کند.

بخارشور اکوویتا مدل آروماتیک گوشه‌ها، لبه‌ها، زوایا و کف اتاق را با توجه به انعطافی که دارد به راحتی تمیز می‌کند. بخارشوی آروماتیک برای سطوح مختلف مانند سرامیک، کاشی، موکت، پرده و سطوح دیگر کارایی دارد و برای سطوح مختلف سر بخارشوی و حوله قابل تغییر کردن است.

بخارشور آکوویتا آروماتیک قدرتمندترین بخارشوی جهان - نیوکات - بازار اینترنتی گیلار
بخارشور آکوویتا آروماتیک قدرتمندترین بخارشوی جهان – نیوکات

مدل آروماتیک بخارشور (بخارشوی) اکوویتا نسل تازه‌ای از سری بخارشوی‌های این برند است که در کنار خاصیت تمیزکنندگی قدرتمند و راحت دارای ویژگی ها است. Ecovitta Aromatic دارای ویژگی‌های خوشبوکنندگی و درمانی است که در مدل‌های قدیمی وجود نداشت.

آیا از اثرات مخرب و سرطان‌زا مواد شیمیایی شوینده مطلع‌اید؟ تا به حال شده که نسبت به شستشوی وسایل اتاق کودک خردسال خود با استفاده از مواد شیمیایی دچار نگرانی شده باشید؟ بخارشوی اکوویتا ساخته شده است تا بدون استفاده از هیچ مواد آلاینده‌ای به پاکسازی سطوح شما بپردازد.

با استفاده از دستگاه بخارشوی اکوویتا آروماتیک شما می‌توانید با استفاده از فشار بخار داغ تولید شده توسط این وسیله انواع سطول مختلف را تمیز کنید.

همراه سرهای مختلف ارائه شده در پکیج این دستگاه باعث می‌شود، که شما این امکان را داشته باشید که به راحتی گوشه‌ها، لبه‌ها و زوایای دیوار و کف اتاق را به راحت‌ترین روش ممکن پاک کنید.

اکوویتا این قابلیت را دارد تا همانند سرامیک و کاشی، فرش و موکت، پرده، چرم و پلاستیک، پنجره‌ها و سطوح شیشه‌ای و… را با استفاده از فشار بخار داغ و به سرعت تمیز کند.این مسئله و همینطورر وجود سرها و حوله‌های پاک‌کننده مختلف باعث می‌شود که عملیات تمیزکردن تمامی سطوح در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود.

این محصول دارای ۲ سال گارانتی و بارکد قابل استعلام شرکت سازنده بوده و به همین خاطر اصالت آن تضمین شده است.

ویژگی بخارشور آکوویتا آروماتیک :

یکی دیگر از ویژگی‌های جذابی که در مدل Aromatic اکوویتا وجود دارد قابلیت «رایحه درمانی» است. رایحه درمانی یکی از روش‌های باستانی درمان و پیشگیری از بیماری‌های گوناگون در شرق دور است. همراه با مدل آروماتیک، شیشه‌های محلول معطر ۱۰۰ درصد طبیعی نیز در صورت تمایل، به شما اهدا خواهد شد. با چکانیدن ۳ تا ۴ قطره از این محلول در هر لیتر از هم خواهید توانست از مزایای خوشبو کنندگی و درمانی آن استفاده کنید.

بخارشور آکوویتا آروماتیک - نیوکات
بخارشور آکوویتا آروماتیک – نیوکات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا