۳۰۰-۱۰۰-۱

ساعت رومیزی دوربین‌دار طرح گرد علاوه بر عکاسی و فیلم‌برداری قابلیت ضبط صدا هم دارد. به واسطه میکروفون داخلی کوچک و پرقدرتی که در این ساعت رومیزی زیبا تعبیه شده است، این امکان وجود دارد که صدای محیط شنود و ضبط شود. ساعت رومیزی دوربیندار دیجیتال است و نمایشگر زمان، تاریخ و دما هم دارد. ساعت دوربین‌دار با توجه به ابعاد کوچکی که دارد قابلیت‌های زیادی دارد و بسیار کاربردی است. این ساعت مجهز به ریموت کنترل است و برای فیلم‌برداری، عکس‌برداری و فعال کردن سنسور حرکتی نیازی به فشردن هیچ دکمه‌ای از روی دستگاه نیست. فقط کافی است ریموت آن را برداشته و یکی از دکمه‌های عملکرد آن را انتخاب کرد. ساعت رومیزی دوربین‌دار دارای زاویه دید عریضی است و تا ۱۴۰ درجه قابلیت چرخش و زاویه دید دارد، که این زاویه دید کمک می‌کند فضای بیشتری در هر فریم ذخیره کند. باتری مورد استفاده این ساعت قابل شارژ است با هربار شارژ ۵ ساعت به طور مداوم قابلیت فیلم‌برداری و ضبط صدا را دارد. ویژگی‌های ساعت رومیزی دوربین دار با سنسور حرکتی زاویه دید عریض: ۱۴۰ درجه فیلم‌برداری مداوم: ۵ ساعت حالت آماده باش مداوم: ۴۸ ساعت با هر بار شارژ ۵ ساعت به طور مداوم فیلم‌برداری می‌کند. دارای سنسور حرکتی

ساعت رومیزی دوربین‌دار طرح گرد علاوه بر عکاسی و فیلم‌برداری قابلیت ضبط صدا هم دارد. به واسطه میکروفون داخلی کوچک و پرقدرتی که در این ساعت رومیزی زیبا تعبیه شده است، این امکان وجود دارد که صدای محیط شنود و ضبط شود.

ساعت رومیزی دوربیندار دیجیتال است و نمایشگر زمان، تاریخ و دما هم دارد. ساعت دوربین‌دار با توجه به ابعاد کوچکی که دارد قابلیت‌های زیادی دارد و بسیار کاربردی است. این ساعت مجهز به ریموت کنترل است و برای فیلم‌برداری، عکس‌برداری و فعال کردن سنسور حرکتی نیازی به فشردن هیچ دکمه‌ای از روی دستگاه نیست.

فقط کافی است ریموت آن را برداشته و یکی از دکمه‌های عملکرد آن را انتخاب کرد. ساعت رومیزی دوربین‌دار دارای زاویه دید عریضی است و تا ۱۴۰ درجه قابلیت چرخش و زاویه دید دارد، که این زاویه دید کمک می‌کند فضای بیشتری در هر فریم ذخیره کند. باتری مورد استفاده این ساعت قابل شارژ است با هربار شارژ ۵ ساعت به طور مداوم قابلیت فیلم‌برداری و ضبط صدا را دارد.
ویژگی‌های ساعت رومیزی دوربین دار با سنسور حرکتی

زاویه دید عریض: ۱۴۰ درجه
فیلم‌برداری مداوم: ۵ ساعت
حالت آماده باش مداوم: ۴۸ ساعت
با هر بار شارژ ۵ ساعت به طور مداوم فیلم‌برداری می‌کند.
دارای سنسور حرکتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا