دوربینریپورتاژ آگهی

دستگاه ضبط خبرنگاری با دوربین HD، دستگاه شنود حرفه ای

ضبط خبرنگاری دوربین دار، یک دستگاه کوچک، سبک و قابل حمل است. این دستگاه کوچک چند کاره قابلیت ضبط صدا و فیلمبرداری با کیفیت HD را دارد. ضبط خبرنگاری دوربین دار در واقع یک ضبط کننده‌ی صدا، یک شنود حرفه‌ایی، پر‌قدرت، کوچک، مجهز به دوربین فیلم‌برداری با کیفیت است. این ضبط کننده دوربین‌دار دارای ۴ گیگابایت حافظه داخلی است و برای خبرنگاران، دانشجویان و همه کسانی که مایلند ضبط صدا و شنود، حتی فیلم‌برداری مخفیانه انجام دهند، مناسب است. این دستگاه صدا‌های مکانی را که از آن خارج شده اید را شنود، و ضبط می‌کند و شما می‌توانید در فرصت مناسب صداهای ضبط شده را گوش دهید. این دستگاه سنسور حساس به صدا دارد و هنگام سکوت در محیط، دستگاه به حالت آماده به کار می‌رود.

بررسی تخصصی دستگاه ضبط خبرنگاری با دوربین HD

عملکرد سخت افزاری دستگاه ضبط خبرنگاری با دوربین HD

دوربین HD این دستگاه بسیار پر‌قدرت است و در هر شرایطی امکان فیلم‌برداری دارد. دستگاه ضبط صدای خبرنگاری، کاهش دهنده نویز دارد و در مکان‌های بسیار شلوغ و پر سر و صدا قابل استفاده است و به راحتی می‌توانید صدا‌های محیط را ضبط کنید. همانطور که می‌بینید این دستگاه کوچک به تنهایی همه تجهیزات خبرنگاری را در بر گرفته و هر خبرنگاری را از ابزار و تجهیزات متنوع خبرنگاری بی‌نیاز می‌کند.

همانطور که گفته شد دوربین دستگاه ضبط خبرنگاری دوربین‌دار که در بالای آن قرار گرفته توانایی فیلم‌برداری با کیفیت HD و رزولوشن ۴۸۰ × ۷۲۰ را دارد. فیلم‌ها و صداهای ضبط شده توسط این ضبط صدا در حافظه داخلی ۴ گیگابایتی آن ذخیره می‌شود.دستگاه ضبط خبرنگاری دوربین‌دار از کارت حافظه Micro SD هم پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید کارت حافظه ۱۶ گیگابایتی خود را به آن اضافه کنید و دیگر نگران کمبود فضا برای فیلم‌برداری و ضبط‌ صدا نباشید. ضبط‌ صدای این دستگاه از قابلیت نویزگیر دیجیتالی برخوردار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا