ردیاب جی پی اس آهنربایی خودرو مدل CA-P3B

ردیاب آهنربایی CA-P3B

ردیاب جی پی اس آهنربایی خودرو مدل CA-P3B تنها یک قطعه الکترونیکی نیست بلکه یک محافظ همراه به حساب می‌آید. ردیاب خودرو آهنربایی یک وسیله عالی پرتابل برای مکانیابی انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین شناورهای دریایی می‌باشد. ردیاب آهنربایی CA-p3B یک وسیله صنعتی بسیار مقاوم است. این ردیاب ماهواره‌ای خودرو دارای یک آهنربای بسیار قوی برای اتصال به سطوح فلزی از جمله خودرو و همچنین یک باتری داخلی ۱۰۰۰ میلی آمپری که تا ۲۰ روز به صورت متوالی کار می‌کند می‌باشد که این شرایط باعث پرتابل و قابل حمل بودن این دستگاه ردیابی خودرو می‌شود.

ردیاب آهنربایی خودرو ردیابی با امکانات عالی می‌باشد. مکان یاب GPS دار CA-P3B دارای یک آهنربای قوی است، که می‌توان با استفاده از آن دستگاه ردیاب را به بدنه وسایل نقلیه مانند زیر ماشین یا داشبورد یا در و هرجای دیگری از خودروی مورد نظر چسباند. ردیاب آهنربایی ماشین دارای باتری بسیار قدرتمند ۱۰۰۰ میلی آمپری است که علاوه بر شارژدهی بالا قابلیت قرار گرفتن تا ۱۲۰ روز در حالت استندبای را نیز دارد. GPS ماشین جدید به نسبت قابلیت های عالی که دارد، دارای ارزش خرید بالایی می‌باشد.

  • ردیابی آنلاین و لحظه‌ای
  • آهنربای بسیار قدرتمند
  • باتری با دوام با قابلیت ۱۲۰ روز حالت آماده باش
  • پشتیبانی از شبکه GSM

آهنربای قدرتمند

با تشکر از یک جفت مغناطیسی قدرتمند، ساخته شده برای تمامی موارد، به طور امن می‌توانید این ردیاب را به هر چیز فلزی که قصد پیگیری و ردیابی آن را دارید متصل کنید. شما می توانید ردیاب CA-P3B را در پایین صندوق خودرو قرار دهید و یا آن را تحت کاپوت ماشین، کامیون یا اتوبوس قرار دهید. همچنین به راحتی می‌توان این دستگاه ردیاب خودرو را از سطحی بدون هیچگونه آسیب جدا کرد و به سطح فلزی دیگری متصل کرد.

ردیابی آسان با امکاناتی عالی

ردیاب جی پی اس خودرو آهنرباییردیاب ردیابیردیاب خودرو

به لطف شبکه GSM و پشتیبانی این ردیاب آهنربایی از سیمکارت می‌توان کاملا به صورت بلادرنگ از موقعیت مکانی خودرو به صورت گرافیکی بر روی نقشه باخبر بود. همچنین می‌توان اطلاعات مربوط به ردیابی خودرو را که در جدول مشخصات گفته شد را از طریق پیامک متنی مشاهده کرد که این اطلاعات ردیابی از برخی هشدارهای متنی بسیار مهم تشکیل می‌شوند. برای مثال می‌توان از حرکت لحظه‌ای خودرو یا سرعت آن به صورت بلادرنگ باخبر بود و یا هنگام ضعیف شدن باتری ردیاب شما از طریق هشدار مطلع می‌شوید. 

در نتیجه می‌توان گفت که دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو یک وسیله عالی که برای همه نوع مصارف از جمله خودرو های مسافربری یا انواع دیگر ناوگان های حمل و نقل سینگین و سبک مناسب می‌باشد. از ویژگی های خاصی که ردیاب خودرویی CA-P3B را نسبت به دیگر رقبای در بازار متمایز می‌سازد آهنربای قدرتمند آن است که کاربرد بسیار مهمی دارد و همچنین باتری بسیار با دوام این ردیاب جی پی اس می‌باشد که تا بین ۱۵ تا ۲۰ روز به صورت متوالی کار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *